Strona z formularzem zamówień

Data dodania: 14 października 2015

Pilnie poszukuję osoby, która dokończy stronę internetową opartą o szablon z Themeforest.

Głównym zadaniem będzie wdrożenie wtyczki woocommerce wraz z możliwością konfiguracji produktu z wykorzystaniem np: http://codecanyon.net/item/woocommerce-visual-products-configurator/9058551
Ponadto podczas zamówienia miasto w adresie dostawy musi być uzupełnione na sztywno bez możliwości edycji wraz z dopiskiem i linkiem do formularza kontaktowego w przypadku chęci zamówienia usługi pod inny adres. Można to zrealizować wtyczką np: https://wordpress.org/plugins/woocommerce-poor-guys-swiss-knife/
Może być konieczne ostylowanie elementów wtyczki woocommerce, ponieważ szablon jej natywnie nie wspiera. Trzeba również podpiąć bramki płatności (Transferuj.pl i Paypal)

Powyższe linki do wtyczek to sugestie – można to zrobić innym sposobem.

Dodatkowo może zajść konieczność kilku drobnych zmian na stronie, jak np: dodanie tabelki cennika, dodanie kilku przygotowanych tekstów, zmiana czcionki lub poprawa literówek w treści.

Nieprzekraczalny budżet za całość (wliczając ewentualne koszty licencji wtyczek): 1200 PLN brutto.
Rozliczenie dowolne – faktura, rachunek, umowa o dzieło / zlecenie.
Termin: Na wczoraj.

Zainteresowanych proszę o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!