Pełna integracja szablonu pod Woocommerce + integracja bazy danych z WC

Data dodania: 28 października 2015

Witam wszystkich,

1.
Demo szablonu: http://pinclone.net/demo/
Strona sklepu: http://fashby.pl/shop/

Potrzebuję informacji jaki byłby koszt pełnego dostosowania szablonu pod Woocommerce, czyli ze wszystkimi funkcjonalnościami jakie oferuje.
Aktualnie jest utworzony motyw potomny i adoptowany pod WC do sprzedaży produktów i to działa bez problemu. Pytanie mam, czy jest możliwość wdrożenia tych samych funkcjonalności co dla zwykłych wpisów, czyli dodawać do ulubionych, przypinać, komentować, reblogować etc. dokładnie tak, jak w demo motywu.

Jedna ważna uwaga: główny plik function.php jest zakodowany.

2.
Potrzebuję informacji jaki będzie koszt integracji WC z zewnętrzną bazą danych. Plik jest w formacie csv (prześlę na maila) i dostępny bezpośrednio przez ftp. Należy rozważyć dalszą integrację z innymi bazami, z czego jedna z nich jest w pliku xls.

Dostęp do panelu oraz więcej informacji udzielę w bezpośrednim kontakcie. Proszę o kontakt osoby odpowiedzialne i rzetelne, które wykonywały podobne usługi. Podobnych prac jest więcej i jeżeli dana osoba się sprawdzi, to nawiążę stałą współpracę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!