Integracja strony z systemem SOAP

Data dodania: 1 października 2015

Chodzi o integrację strony internetowej opartej na WP z systemem SOAP multiple.pl. Multiple jest to serwis dodawania ogłoszeń, który z jednego miejsca dodaje ogłoszenia na różne portale ogłoszeniowe. W moim przypadku chodzi o ogłoszenia z działu nieruchomości. Z konta na multiple.pl korzystam już od dwóch lat i chciałbym teraz aby system multiple.pl oprócz tego, że dodaje ogłoszenia na różne portale dodawał również ogłoszenia na moją stronę. Rozmawiałem już z serwisem multiple.pl i uzyskałem link do stosownej dokumentacji: http://multiple.pl/soap/index.php
Dodam, że moja strona jeszcze jest w budowie i chciałbym się dowiedzieć ile będzie mnie kosztowała ww operacja i ile czasu zajmie.
Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!