Programista WordPress do pracy zdalnej

Data dodania: 30 września 2015

Główną działalnością DevPark sp. z o.o. jest tworzenie oraz rozbudowa aplikacji webowych dla klientów z USA i Europy oraz rozwój autorskich projektów na rynek europejski. Do biura w Pile lub pracy zdalnej poszukujemy osób, które powiększą nasz zespół.

Opis stanowiska:
Obecnie poszukujemy programisty PHP z dobrą znajomością WordPress, potrafiącego stworzyć od podstaw wtyczki oraz skórki na podstawie wytycznych oraz dostarczonych plików PSD.

Co zyskujesz dołączając do nas?

Bogaty zakres stosowanych technologii (wykonujemy projekty nie tylko w oparciu o WordPress ale także o frameworki PHP – jeśli chcesz, możesz się rozwinąć w tych kierunkach)
Pracę w ciekawych projektach dla zagranicznych klientów
Możliwość współpracy z doświadczonymi programistami PHP
Udział w szkoleniach i konferencjach, podnoszenie kwalifikacji, rozwój zawodowy
Elastyczny czas pracz oraz preferowaną przez ciebie formę współpracy, w tym możliwość pracy zdalnej jak i rozliczanie godzinowe.
Jasno określone warunki zatrudnienia wraz z podwyżkami co 3 miesiące owocnej pracy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!