Podstawienie gotowego szablonu pod Word Pressa i umieszczenie na istniejącym serwerze.

Data dodania: 11 sierpnia 2015

Poszukuję kogoś, kto zna się na projektowaniu stron, WordPressie oraz na konfigurowaniu serwerów. Mam na oku szablon, którego mogę nabyć w każdym momencie (od razu po tym, gdy ktoś się odezwie:) ). Jest to szablon pod stronę agroturystyki. Chciałbym, abym miał możliwość wymieniania zdjęć użytych w szablonie na swoje własne, tak bym mógł cyklicznie je odświeżać.

Posiadam logo agroturystyki, chciałbym by ono znajdowało się w przykładowym logo tego szablonu.
Generalnie podoba mi się jak ta strona wygląda i moja strona mogłaby tak wyglądać, tylko chciałbym otrzymać możliwość usunięcia niektórych elementów i ich edytowania np jakiś certyfikat po prawej stronie widoczny na stronie chciałbym wymienić na swój z innym obrazkiem lub mieć możliwość tego usunięcia.

Nie wiem, czy wszystkie opcje o których powiedziałem są dostępne z poziomu WordPress a, jeżeli tak to świetnie, ponieważ byłoby to dla mnie bardzo wygodne.

P.S Nie wiem, czy podane widełki wynagrodzenia, są odpowiednie do danego zadania, toteż informuję że kwestia wynagrodzenia podlega dyskusji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!