Stworzenie szablonu na podstawie projektu graficznego

Data dodania: 31 lipca 2015

Witam,

szukam osoby do regularnej współpracy – w tej chwili mam gotowe 3 projekty, z którymi potrzebuję pomocy. Dostarczam kompletny projekt graficzny strony w formacie PNG z warstwami i opisem (dokładna funkcjonalność do omówienia), oczekuję realizacji szablonu WP, instalacji i konfiguracji potrzebnych wtyczek, itp. Szukam osoby posiadającej odpowiednie umiejętności i doświadczenie potwierdzone portfolio, terminowej i doświadczonej w pracy zdalnej. Chętnie nawiążę regularną współpracę – do końca roku będę miał conajmniej 1 projekt miesięcznie do realizacji. Budżety i terminy są różne, każdorazowo wspólnie je ustalimy. Chętnie osoba z Lublina, ale nie jest to konieczne. Zapraszam do współpracy!

Pozdrawiam,

Tomasz

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!