Rozbudowanie funkcjonalności – terminarz szkolenia, karta zgłoszenia

Data dodania: 8 lipca 2015

Witam wszystkich,

Proszę o wycenę utworzenia struktury i mechanizmów oferty szkoleń otwartych (opisany dalej), w tym aktywnego kalendarza szkoleń otwartych. Jeżeli to możliwe, to proszę o wykorzystanie gotowych pluginów również tych płatnych. Strona jest oparta na tym szablonie http://www.templatemonster.com/demo/53484.html

Oferta, Szkolenia Otwarte szczegółowy opis.

Przykładem niech będzie system prezentacji i zgłaszania się na szkolenia otwarte firmy House of skills: http://weknowhow.pl/szkolenia-otwarte/ Proszę o prześledzenie zależności jakie tam występują.

Struktura prezentacji szkoleń otwartych: nadrzędne są obszary tematyczne w których znajduje się kilka szkoleń. Każde szkolenie może mieć jeden lub kilka terminów. Do każdego szkolenia podpięty jest jeden lub kilku trenerów, a także odpowiada za nie jeden koordynator. Na bazie tych danych tworzy się formularz zgłoszeniowy:
1. Automatycznie pobierane są: Tytuł szkolenia, data i miejsce, cena.
2. Puste pola do wypełnienia przez uczestnika: Imię, nazwisko, e-mail, nazwa firmy, adres, NIP, kod pocztowy, wybór noclegu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych itp.
Przykładowa karta zgłoszenia (chodzi o zawartość, a nie formę):
http://weknowhow.pl/szkolenia-otwarte/formularz-zgloszeniowy/zobacz/ja-ponad-stresem/?no_cache=1
1. Eksport danych z formularza:
a. Wypełniony formularz zostaje przesłany na wskazany adres Koordynatora. Nadawcą ma być Klient, aby łatwo można było odpowiedzieć na mail.
b. DLA KLIENTA – potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i automatyczna informacja od Koordynatora (przykład: Dziękujemy za wypełniony formularz. Szczegółowe informacje organizacyjne zostaną do Państwa wysłane na 10 dni przed realizacją szkolenia).
2. Kalendarz szkoleń – na stronie będą widoczne szkolenia w konkretnych terminach i miejscach; chcemy stworzyć funkcje gdzie po kliknięciu opcji KALENDARZ SZKOLEŃ wygeneruje się tabela zawierająca: listę z tematami, miejscem, terminem, ceną. Każdy temat z listy będzie podlinkowany i po kliknięciu przekieruje na podstronę ze szczegółowym opisem szkolenia: http://szkolenia.progressproject.pl/ Ważne, aby kalendarium posiadało funkcje filtrowania pod kątem obszaru tematycznego np.: PRAWO/FINANSE/LOGISTYKA
3. Na poziomie admina – możliwość załączania i archiwizowania dokumentów, linków, grafik (repozytorium dokumentów)
4. Generowanie dokumentów ze strony (np. pobierz program szkolenia, pobierz kalendarz szkoleń). Forma PDF, generowane na podstawie danych ze strony internetowej.
5. Na poziomie admina: powinna tworzyć się baza w CMS wszystkich zapytań i zgłoszeń przesłanych przez stronę WWW, z możliwością eksportowania (opcja do oddzielnej wyceny)
6. „Zapisz się do newslettera” – jak działa ta funkcja, z czym ją zsynchronizować? Czy jest tworzona baza mailingowa do wyeksportowania?

Proszę o wstępny koszt wykonania tej usługi oraz czas realizacji. W razie pytań, proszę o kontakt mailowy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!