Wtyczki WordPress i optymalizacja serwisu

Data dodania: 17 czerwca 2015

Posiadam stronę opartą na WordPressie, która ma być agregatorem blogów i portalem społecznościowym http://kulinaria.flyb.pl/

W związku z tym potrzebuję dobrego agregatora, który będzie pobierał wpisy z blog.pl, blogspot.com, bloog.pl, blox.pl, oraz blogów opartych na WordPressie. Agregator powinien pobierać możliwie jak najczęściej tytuł wpisu, jedno zdjęcie, oraz pierwsze 50 znaków wpisu i tworzyć wpis na mojej stronie. Pod takim wpisem powinien znajdować się odnośnik do oryginalnej treści, która będzie się otwierała w ramce. Agregator powinien mieć również możliwość przypisania danego bloga do konkretnego użytkownika portalu i publikowania wpisów w jego imieniu.
Potrzebuję również wtyczki do optymalizacji zdjęć. Jako, że użytkownicy na portalu mają możliwość publikacji zdjęć, chciałabym, aby automatycznie były one zoptymalizowane i przycięte to szerokości 500 px. Także zdjęcia pobrane przez agregator powinny być zoptymalizowane i przycięte.
Chciałabym także zamówić usługę optymalizacji szybkości całej strony, oraz dobrą wtyczkę, która zabezpieczy ją przed włamaniami.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!