prosty system dla zarejestrowanych użytkowników + shoutbox

Data dodania: 5 maja 2015

Zlecimy wykonanie dwóch rzeczy dla serwisu gpwatak / pl
1) System dla zarejestrowanych użytkowników:
System dodawania użytkowników oczywiście już istnieje. Celem jest dodanie "okna" przy dodawaniu każdego z użytkowników na stronie z datą wygaśnięcią konta (dostępu do wpisów tylko dla zarejestrowanych użytkowników). Przy potencjalnym przedłużeniu konta ma być możliwość wpisania/aktualizacji w każdym momencie nowej daty. Będzie to konieczne, żeby przy każdym wpisie tylko dla zarejestrowanych użytkowników nie dodawać każdego użytkownika z osobna do wpisu. Zaznaczając więc przy tworzeniu wpisu "zarejestrowani użytkownicy"/"restrict only for readers/subscribers" wpis będzie widoczny tylko dla tych użytkowników, co jeszcze mają aktywne konta
+ na górze strony (w panelu użytkownika) ma być wyświetlana data wygaśnięcia konta (wygaśniecią dostępu) z przykładowym napisem "Konto wygaśnie dnia xxx".

2) Shoutbox:
Modyfikacja jakiegos darmowego shoutboxa/zrobienie shoutboxa na wzor aktualnego. Konta ze strony mają być połączone z shoutboxem (tak, aby między innymi nikt się nie podszywał pod innych).

System dla zarejestrowanych to tylko przykład. Najważniejsze są opisywane cele. System ma być prosty (głównie to drobna modyfikacja istniejącej już wtyczki), a shoutbox po prostu wizualnie ładny (coś al’a aktualny) i bez zbędnych narzędzi (jedyny wymóg to historia).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!