WordPress Developer / Web Developer [stała praca Kraków]

Data dodania: 17 kwietnia 2015

FreshMail jest nie tylko znakomicie rozpoznawalną marką oraz wielokrotnie docenianym i nagradzanym laureatem konkursów branżowych. Przede wszystkim jesteśmy zgranym zespołem specjalistów, fascynatów marketingu i nowych technologii oraz grupą wyjątkowych osobowości. Zatrudniamy świetnych ludzi, by tworzyć bezsprzecznie najlepszy systemem do email marketingu na świecie.

Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż szukamy kolejnych talentów!

Jesteś osobą inteligentną? Masz minumum 1 rok doświadczdnia w pracy z WordPressem? HTML, jQuery oraz CSS nie są Ci obce? Masz doświadczenie z PHP i SQL? Jeśli do tego znasz przynajmniej jeden system kontroli wersji i dobrze czujesz się pracując w zespole to zatrudnimy Ciebie od ręki! Ekstra punkty zdobędziesz za zajęcia poza pracą (wspinaczka górska, podróże, gry, budowa robotów, muzykowanie, etc) oraz za poczucie humoru 🙂

W naszym zespole będziesz odpowiadał za programowanie, rozwój i optymalizację stron opartych o WordPress.

OFERUJEMY

– Atrakcyjne wynagrodzenie – a gdy widzimy, że się starasz ponad normę – także finansowe lub rzeczowe bonusy.
– FreshMail wyróżnia się oryginlnością, bo ludzie którzy go tworzą nie są ograniczani sztucznymi barierami, dlatego Twoje zdanie zawsze będzie dla nas bardzo ważne.
– Mimo, że pracujemy w dużej przestrzeni lubimy rodzinne klimaty. Po firmie biegają dwa psy (Labrador i Golden Retriever – tak więc dwa przytulaki), zawsze pamiętamy o urodzinach kolegów i koleżanek z pracy. Zespół przyjmie Cię z otwartymi rękami i szybko się zaprzyjaźnicie.
– Jesteśmy na rynku 8 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się jak twórczy chaos przekształcić w efektywny workflow. – Korzystamy z wielu narzędzi wspomagających realizację projektu co pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Krótko mówiąc – mniej stresu na co dzień 🙂
– Wierzymy, że rozwój jest najważniejszy dlatego wspólnie jeździmy na konferencje i szkolenia. Ponadto możesz korzystać z naszej firmowej biblioteczki a jeśli nie znajdziesz w niej książki, która Cię interesuje – daj znać – sprowadzimy ją choćby zza oceanu.
– Każdy z naszych pracowników ma możliwość udziału w kursie angielskiego prowadzonym przez native spikerów, którzy… jednocześnie są kolegami z pracy 🙂
– W zdrowym ciele zdrowe ciele 🙂 Pamiętamy o tej maksymie zapewniając darmowe karnety na siłownie czy fitness.
– Wiemy, że praca to nie wszystko, dlatego co jakiś czas organizujemy wspólne wypady na imprezę, grilla, paintball, gokarty czy mecz – zarówno jako widzowie jak i zawodnicy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!