WordPress -budowa nowych funkcjonalności i dostosowanie innych

Data dodania: 11 kwietnia 2015

WordPress 4.1.1.- budowa nowych funkcjonalności i dostosowanie istniejących w nowo tworzonym serwisie.

Firma zleci doświadczonemu podwykonawcy prace programistyczne w projekcie realizowanym na platformie WordPress. Platforma jest już wstępnie przygotowana, niezbędne wtyczki zainstalowane, wykonana została profesjonalna grafika i toczą się prace webmasterskie.
Od podwykonawcy oczekujemy przygotowania/ napisania 2 dedykowanych funkcjonalności oraz dostosowania istniejących do wymogów klienta.
Możliwa praca zdalna, udostępnimy makiety oraz Use Cases, oraz wsparcie koordynatora. Szacowany czas realizacji zlecenia do 2 tygodni (tj. Prace powinny zakończyć się z końcem kwietnia 2015) . Prace można podzielić też na 2 osoby.

Od oferentów oczekujemy zgłoszenia się z:
– podaniem informacji (może być w formie linku) o swoim doświadczeniu, szczególnie w zakresie programowania pod WordPressa,
– dostępności do podjęcia się zadania – w zasadzie od zaraz
– tylko poważnymi ofertami, interesują nas tylko odpowiedzialni podwykonawcy.
Zainteresowanym oferentom udostępnimy więcej informacji o projekcie już bezpośrednio na email, prosząc wówczas o wycenę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!