Do stałej współpracy Informatyk / Programista

Data dodania: 6 marca 2015

—-Opis stanowiska

Przyjmując pracę na stanowisku Programisty w kancelarii Lexperto będziesz:

• wspomagać pracę pozostałych pracowników konfigurując, integrując i rozbudowując bieżącą infrastrukturę informatyczną, a także dbając o oprogramowanie i sprzęt w firmie,
• uczestniczyć w projektowaniu i budowie nowej platformy usług prawnych,
• brać udział w wielu projektach często wykraczających poza sztampowe reguły oraz typową działalność firmy.

—-Wymagania

Pracując z nami koniecznie musisz znać: PHP, JavaScript, SQL, CSS, HTML, ponieważ aplikacje webowe będą towarzyszyły Tobie prawie codziennie. Pracujesz w teamie z innymi programistami, ale musisz być też gotowy na dni kiedy grypa złapie wszystkich. Wtedy samodzielnie zaprojektujesz, zapoznasz się z dokumentacją nowego API, a potem napiszesz, przetestujesz i wdrożysz własny kod. Czujesz się na siłach podjąć wyzwanie?

W firmie działamy na systemach Windows, zatem podstawowa obsługa w zakresie sterowników i instalacji nowego oprogramowania jest niezbędna. Będziemy oczekiwać dobrej pracy zespołowej zarówno z pracownikami naszej firmy, jak i firmami pośredniczącymi w zlecanych projektach.

—-Mile widziane

Docenimy u Ciebie przede wszystkim zapał do pracy i terminowość w wykonywanych zadaniach. Nie musisz być alfą i omegą, jednak podstawowa wiedza o technologiach, którą każdy szanowany webmaster powinien posiadać, bardzo ułatwi Ci pracę.

—-Oferujemy

Decydując się na pracę u nas poznasz młody, zdolny i zorganizowany zespół pozytywnie nastawionych ludzi, na których wsparcie zawsze możesz liczyć. Poznasz tu m.in mistrza świata konkursu Google AdWords 2012, mistrza Polski konkursu SEO 2013, oraz wybitych przedsiębiorców m.in. Ernst&Young Entreprenuer of the Year 2006, USA. Zaoferujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość podnoszenie swoich umiejętności, dzięki szkoleniom i uczestniczeniu w nieszablonowych projektach.

—-Miejsce pracy

Warszawa, Śródmieście ul. Tamka – tu będziesz wykonywał większość swoich zadań. Część obowiązków możesz wykonywać zdalnie.

—-Konkretnie:

• Pełen etat
• Umowa o pracę
• Stałe wynagrodzenie
• Elastyczne godziny pracy

Wyślij swoje zgłoszenie na it-praca@lexperto.pl , a gdy załączasz CV dodaj poniższy tekst:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!