Wykonanie „serwisu ogłoszeniowego”

Data dodania: 22 lutego 2015

Zlecę wykonanie coś na wzór serwisu ogłoszeniowego, katalogu stron. Strona ma dotyczyć pewnego rodzaju szkoleń. Targetem będą zarówno firmy szkoleniowe jak i osoby zainteresowane szkoleniami.
– Firmy szkoleniowe będą mogły się zarejestrować i dodawać własną "wizytówkę"(zdjęcie, logo, informacje dotyczącą firmy, terminy szkoleń itp.) a w późniejszym terminie będą mogli również edytować dane.
– osoby zainteresowane szkoleniami po wejściu na stronę będą mogli wyszukać jakąś szkołę poprzez wybranie wpierw województwa, potem miasta bądź też wpisanie miasta w jakim szukają szkoleń.
Firmy szkoleniowe będą mogły wykupić pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania (nie poprzez stronę) przez co administrator serwisu będzie mógł wyróżnić daną szkołę i umieścić ją na górze wyszukiwania w danym mieście.
Zlecenie dotyczy raczej dostosowania szablonu, który posiadam niż budowy od podstaw. Zainteresowanych proszę o kontakt.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!