Strona w oparciu o szablon Avada – niestandardowe.

Data dodania: 23 lutego 2015

Witam serdecznie,

Zlecę wykonanie strony w oparciu o szablon Avada. Projekt przewiduje dwa zastosowania niestandardowe. Pierwsza to animacja jak w linku poniżej:
https://www.apple.com/pl/iphone-6/

Chodzi o pierwszą animację która się rusza podczas przewijania strony. Jest to zwykły film 3 sekundowy (można nacisnąć prawym przyciskiem myszy i pokaż wideo) ale zrobiony w ciekawy sposób. Będzie to trzeba zastosować.

Drugą sprawą jest poniższe megamenu :
http://zapodaj.net/b8102795e16d6.png.html

Nie trzeba go tworzyć od początku gdyż już istnieje, trzeba tylko dodać kategorie u góry i dokonać lekkiej modyfikacji.

Połowę rzeczy podczas tworzenia strony będzie wystarczyło skopiować z bliźniaczego projektu, który już został zrealizowany. Więcej szczegółów zostanie podanych po wybraniu wykonawcy. Proszę o zgłaszanie się osób z doświadczeniem przy modyfikacjach szablonów na wordpressie. Szczególnie mile widziana znajomość szablonu Avada.

Pozdrawiam
Robert Pajda

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!