Prowadzenie support forum

Data dodania: 2 lutego 2015

Witam
Poszukuję osób bardzo dobrze znających CMS WordPress oraz znających język angielski na poziomie bardzo dobrym(pisanie, czytanie). Support polega na udzielaniu ludziom pomocy na forum w obsłudze dosyć rozbudowanej(nie skomplikowanej) skórki/theme pod WordPress. Skórką/theme można w pełni zarządzać z panelu administracyjnego lecz niektóre osoby mają z tym trudności. W zakres obowiązków NIE wchodzi ingerencja na serwerze czy WordPressie osoby zakładającej temat na forum, a tylko udzielanie wskazówek pomagających rozwiązać problem.
Liczba zapytań/tematów na forum wynosi tylko kilka dziennie, a ich rozwiązanie zajmuje łącznie ok. godzinę. Większość zapytań i problemów jest banalna dla kogoś dobrze znającego system WordPress.
Jeśli współpraca będzie postępowała dobrze wtedy jest możliwość prowadzenia innego większego support forum, również w temacie skórki/theme WordPress, już z większą ilością zapytań dziennie oraz większym wynagrodzeniem.
Praca zdalna i lekka. Umowa-zlecenie.

WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość WordPress, dobra znajomość języka angielskiego (pisanie,czytanie), znajomość PHP, komunikatywność

Proszę podać info o jakimś doświadczeniu w tym temacie i DOSTĘPNOŚĆ CZASOWA(GODZINY I DNI).
Szczegóły wyślę mailowo.
Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!