Praca – Poszukiwany: Web Developer WordPress/Grafik

Data dodania: 3 lutego 2015

WebWorkers.pl to dynamicznie rozwijającą się dom mediowy, zajmującą się reklamą oraz tworzeniem i optymalizacją serwisów internetowych. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy:

Web Developera WordPress/Grafika

Zakres obowiązków
– budowa witryn opartych na WordPress dla klientów WebWorkers
– administracja/aktualizacja WordPress
– prace graficzne w zakresie budowy stron internetowych oraz kampanii outdoor
– tworzenie banerów pod kampanie Google AdWords

Wymagania
– dobra znajomość architektury i budowy platformy WordPress
– znajomość HTML i CSS
– mile widziana znajomość PHP
– mile widziana znajomość OpenCart
– dobra znajomość Adobe Flash i/lub HTML5
– dobra znajomość Photoshop

Oferujemy:
– pracę na etat lub działalność gospodarczą
– narzędzia (laptop, telefon)
– możliwość zdobywania nowych doświadczeń i kompetencji
– miejsce pracy: Warszawa, ul. Fort Wola 22 w godzinach 9-17

Wynagrodzenie:
Działalność: 3690-4920 PLN brutto
Etat: 3000-4000 PLN brutto

CV z zgodą na przetwarzanie danych na potrzeby rekrutacji, prosimy nadsyłać do 15 lutego 2015 r. na adres: praca@webworkers.pl z tytułem wiadomości: Web Developer.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!