Zlecę wykonanie pluginu

Data dodania: 9 stycznia 2015

Zlecę wykonanie pluginu przystosowanego do szablonu Avada. Trzeba zaprojektować megamenu według poniższego projektu graficznego:

http://zapodaj.net/b8102795e16d6.png.html

Szczegóły projektu:
1. Do menu głównego trzeba dodać jedną opcję (Zakładka 1). Po najechaniu myszką ma się pojawić się całe rozwijane menu lecz nie wszystkie teksty mają być od razu widoczne. Najpierw pojawiają się wszystkie kategorie i podkategorie 1 poziomu. Dopiero po najechaniu myszką na odpowiednią podkategorie 1 poziomu ujawniają się podkategorie 2 poziomu i znowu dopiero po najechaniu myszką na nie, ukazują się produkty.
Przykład:
W menu znajdują się zakładki: Produkty, o firmie i kontakt. Najeżdżając na produkty rozwija nam się megamenu wraz z kategoriami: buty, akcesoria, zegarki i podkategoriami 1 poziomu: buty męskie, damskie, dziecięce. Dopiero po najechaniu na męskie pojawiają nam się podkategorie 2 poziomu: outdoor, sportowe, mokasyny. Następnie jeżeli wybierzemy outdoor pojawią nam się produkty: Salomon SYNAPSE, Nike Hoodland itd.
2. W systemie CMS musi być możliwość zdefiniowania ilości kategorii oraz wysokości i szerokości megamenu. Podczas przejść między kategoriami tekst musi się podświetlać tak jak w Kategorii 1 w projekcie graficznym. Podświetlenie tyczy się również podkategorii i produktów.
3. Ilość podkategorii 1 i 2 poziomu musi być nieograniczona. Jeżeli okaże się że jest więcej podkategorii niż mieści się w zdefiniowanej wysokości menu, ma się pojawić strzałka w dół, pod ostatnią widoczną kategorią która umożliwi dotarcie to pozostałych. Po przesunięciu listy chociaż jedną pozycję w dół, ma pojawić się strzałka w górę nad pierwszą pozycją.
4. Dodatkowo w systemie CMS musi być możliwość zdefiniowania czy pojawi się tylko podkategoria 1 poziomu czy również 2 poziomu. Musi być możliwość decyzji czy ścieżka ma wyglądać tak:
Kategoria –> podkategoria 1 poziomu –> podkategoria 2 poziomu –> produkt
czy tak:
Kategoria –> podkategoria 1 poziomu –> produkt
W drugim przypadku po prostu na miejscu podkategorii 2 poziomu pojawią się produkty.
5. Do każdej podkategorii i kategorii musi być możliwość podpięcia linku url, tak aby po kliknięciu użytkownik został przeniesiony na odpowiednią podstronę.
6. W miejscu na zdjęcie produktu mają się pojawiać 2 różne zdjęcia. Pierwsze zdjęcie pojawia się po wybraniu odpowiedniej kategorii, natomiast znika po najechaniu myszką na produkt i pojawia się wtedy kolejna grafika . Czyli w systemie CMS musi być możliwość zdefiniowania wspólnego zdjęcia dla ogólnej kategorii, podkategorii 1 i 2 poziomu oraz zdjęcia dla każdego produktu z osobna.
7. Miejsce na logo jest to obszar który będzie wyświetlał producenta danego produktu. Będzie to warstwa nałożona na zdjęcie produktu i ma działać na takiej samej zasadzie jak w pkt.6
Dla kategorii i podkategorii ma być możliwość definiowania 1 loga a dla poszczególnych produktów osobnego.

Prosimy o kontakt tylko osoby, które mają doświadczenie w tworzeniu pluginów i mogą to potwierdzić, ponieważ poszukujemy ludzi do stałej współpracy. Jako potwierdzenie proszę przesłać próbkę kodu jakiegokolwiek niestandardowego pluginu lub screeny z panelu administracyjnego wraz z linkiem do strony gdzie został wdrożony.

Pozdrawiam

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!