Zlecę opracowanie wtyczki, która automatycznie zaimportuje produkty z systemu dystrybutora do bazy danych Woocommerce

Data dodania: 28 stycznia 2015

Przedmiotem zlecenia jest wykonanie wtyczki/modułu do Woocommerce, która umożliwi automatyczny (po zleceniu przez admina) import produktów z systemu dystrybutora (zdjęcia, nazwy, ceny) i przypisze je do określonych kategorii produktów, atrybutów już ustalonych w sklepie do bazy sklepu. Wtyczka ma sprawdzać i uaktualniać ceny, dostępność produktów etc.

W systemie dystrybutora nie ma opisów. Opisy są dodawane ręcznie przez admina. Opisy muszą zostać w przypadku niedostępności produktu, ponieważ za jakiś czas może być on dostępny.

Taki import/synchronizacja będą przeprowadzane około raz na 2 tygodnie. Produkty importują się do osobnej, równoległej bazy. Admin otrzymuje podsumowanie jakie operacje zostaną wykonane. Ma możliwość odhaczania lub rezygnacji. Dopiero po akceptacji następuje import. Na czas podmiany sklep musi być wyłączony.

W panelu dystrybutora nie ma żadnego gotowego narzędzia np. XML, nie ma dostępu do bazy danych SQL. Skrypt importujący musiałby logować się tak jak człowiek i przechodzić/otwierać poszczególne strony według określonego klucza.

Dostęp do panelu dystrybutora dla osób zainteresowanych.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!