Przerobienie firmowej strony WWW (kompleksowe)

Data dodania: 12 stycznia 2015

Witam
Potrzebuję odświeżyć stronę www.galileo.krakow.pl. Przede wszystkim zależy mi na responsywności i możliwości rozwoju strony w miarę wprowadzania nowych usług i stąd pomysł na WP. Strona jest wysoko pozycjonowana, więc koniecznie poszukuję specjalisty od SEO, żeby nie utracić obecnych pozycji w google, a nawet je polepszyć i rozbudować dla nowych haseł. Grafika do zrobienia od nowa w oparciu o istniejącą szatę – strona ma wyglądać świeżo i nowocześnie, ale bez jakiś fajerwerków. Można wykorzystać jakiś motyw, ale wtedy trzeba go będzie przerobić. Ma działać szybko. Z dodatków interesują mnie jedynie wtyczki społecznościowe (chyba, że ktoś mnie uświadomi, że jeszcze czegoś potrzeba). Treść na chwilę obecną bez zmian. Układ strony, menu i sposób prezentacji treści może być podobny, ale może być inny – czekam na propozycje. Przede wszystkim proszę o zupełnie wstępną wycenę i co istotne o portfolio. Do zrobienia będzie także prosta animacja interaktywna (we flashu, albo czymś innym) – szczegółów co to będzie nie mogę podać, ale chodzi o coś takiego jak producenci samochodów przedstawiają model, że można go oglądać, obracać, pojawiają się informacje, można wejść do środka itp.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!