Tworzenie szablonów dla WordPress’a jest Twoją pasją? To ta praca jest dla Ciebie.

Data dodania: 16 grudnia 2014

Witaj!

Dwóch grafików – web designerów, studentów ostatniego roku w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych na kierunku Sztuka Nowych Mediów – Grafika, poszukuje „Coding Ninja”, któremu zakodowanie kreatywnych i nowoczesnych szablonów premium nie tylko nie sprawi najmniejszych kłopotów ale będzie jednocześnie przyjemnością. Szablony, które będziemy razem tworzyć, będą wystawiane na sprzedaż na themeforest.net. Docelowo chcielibyśmy stworzyć własną markę. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, poparte między innymi wygranymi konkursami na popularnym serwisie 99designs. Wierzymy, że połączenie naszej kreatywności i umiejętności z osobą mającą odpowiedniego skilla, przyczyni się w krótkim czasie do spektakularnego sukcesu.

Dla przykładu użytkownik ThemeNectar, który na Themeforest w nieco ponad rok osiągnął pułap ponad 1 miliona $ mając na koncie tylko jeden szablon.

Parę słów o Tobie:
Idealny kandydat mieszka w Warszawie (dzięki czemu można raz na jakiś czas się spotkać osobiście), aczkolwiek tak naprawdę będzie to praca zdalna. Szukamy osoby, która jest wstanie zakodować stronę nie tylko poprawie ale estetycznie z dbałością o najdrobniejsze detale i wszelkie najnowsze trendy. My podchodzimy do tego bardzo poważnie. Jesteśmy wstanie poświęcić 100% naszego czasu i oczekujemy tego samego od Ciebie, ponieważ w innym przypadku sukces jest niemożliwy do osiągnięcia.

Proponowane warunki współpracy:
Nie jesteśmy firmą. Nie szukamy pracownika. Szukamy wspólnika, który nie będzie pracować dla nas tylko z nami. Zdajemy sobie sprawę, że programowanie to czasochłonne zajęcie dlatego uważamy, że kodowanie to jedyna rzecz, którą powinieneś się zajmować a cała reszta będzie należeć do nas. Z tego samego względu proponujemy 50% zysków dla Ciebie a dla nas analogicznie po 25%.

Zatem jeśli chcesz z nami współpracować, oraz możesz odpowiedzieć twierdząco na większość poniższych stwierdzeń:

– Jestem odpowiedzialny;
– Jestem zorganizowany;
– Jestem dokładny i zwracam uwagę na szczegóły;
– Moje projekty cechuje staranność;
– Dotrzymuje terminów;
– Lubię dobrze sformatowane, czytelne strony WWW;
– WordPress nie kryje dla mnie żadnych tajemnic;
– Zdaję sobie sprawę, że niedopracowane szczegóły mogą zniszczyć każdy projekt

To możliwe, że szukamy właśnie Ciebie.

Udowodnij nam to, wysyłając na adres rekrutacjaprogramisty@gmail.com wiadomość e-mail o tytule: „WordPress Coding Ninja”. W treści wiadomości proszę podać TYLKO:

– jako pierwszą linijkę: miasto, w którym mieszkasz;
– następnie: swoje dane kontaktowe;
– oraz dołącz: (jako załącznik) list w formacie Microsoft Word, w którym przekonasz nas dlaczego powinniśmy współpracować właśnie z Tobą.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!