Programista PHP / WordPress – praca zdalna / stała współpraca

Data dodania: 17 grudnia 2014

Cześć,

Poszukuję programisty do stałej współpracy, który będzie rozwijał istniejące rozwiązania (PHP, WordPress) oraz tworzył nowe w/g przekazanej specyfikacji. Jeżeli poszukujesz pracy, którą możesz wykonywać w domu to możesz być do tego zadania doskonałą osobą.

Nasz zespół jest inny niż reszta firm. Poszukujemy osoby, która chce być jego częścią, a nie kogoś, komu zależy wyłącznie na pieniądzach. Szukamy osoby pełnej pasji i motywacji, gotowej do ciężkiej pracy i rozwoju.

Swoją pracę możesz wykonywać nawet o 3-ciej w nocy, jeśli tak lubisz 🙂

Praca z nami na pewno będzie dla Ciebie ciekawym doświadczeniem i wyzwaniem. Nie jesteśmy firmą, która wykorzystuje pracowników za bardzo niskie wynagrodzenie. Wypłaty są zawsze na czas, bo wiemy jak ważny jest każdy członek zespołu.

UWAGA: ta praca nie jest dla osób, które chcą tylko dorobić albo nie chcą pracować. Szukamy osób, które kochają to co robią i są utalentowane.

Oto jak wygląda Twoje stanowisko:
1) w zależności od potrzeb (np. raz w tygodniu) ustalamy bieżący zakres prac do wykonania, szacujemy ich termin wykonania i przystępujesz do programowania,
2) nie musisz nigdzie dojeżdżać, ponieważ pracujesz w domu i wystarczy, że posiadasz komputer i odpowiednie narzędzia programistyczne (i umiejętności oczywiście ;)),
3) czas, który spędzasz przy projekcie jest zapisywany przez specjalne oprogramowanie, na tej podstawie się rozliczamy (raz w miesiącu),
4) zdajemy sobie sprawę, że będąc nowym na stanowisku będziesz miał mnóstwo pytań i może Ci się zdarzyć popełnić drobne błędy.

Możesz oczywiście liczyć na pomoc kogoś z zespołu, abyś bez problemu wdrożył się w nasz styl pracy.

Oto czego od Ciebie oczekujemy:
– posiadania własnego komputera z dostępem do internetu,
– posiadania konta bankowego, na które przelewane będzie Twoje wynagrodzenie,
– doświadczenia w programowaniu w PHP oraz znajomości HTML, CSS, JavaScript (jQuery), MySQL,
– dobrej znajomości API WordPress,
– gotowości do uczenia i chęci do rozwijania swoich umiejętności,
– określenia w jakim minimalnym / maksymalnym wymiarze godzin możesz z nami współpracować i w jakich godzinach najlepiej Ci się pracuje.

Mile widziana jest własna działalność gospodarcza.

Napisz zatem kilka słów o sobie, pochwal się swoim doświadczeniem, zaprezentuj projekty nad którymi pracowałeś. Napisz również na jakich narzędziach pracujesz i jakie dodatkowe technologie znasz i wykorzystujesz. Nie zapomnij wspomnieć o swoich oczekiwaniach finansowych.

Proszę nie odpowiadaj mi tutaj, tylko wyślij emaila na naszą skrzynkę pasja@betterprofits.pl w temacie wpisując: [wpzlecenia.pl] Programista PHP / WordPress.

Po Twoim zgłoszeniu wyślemy Ci dalsze instrukcje.

Nie obawiaj się i wyślij nam swoje zgłoszenie. Być może już niedługo będziesz pracował z nami 🙂

Powodzenia
Michał Jaworski

Dane firmy:
Better Profits
ul. Bielawy 22
62-530 Kazimierz Biskupi
NIP: 665-263-01-38
REGON: 301720371

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!