Poszukujemy programisty WP do współpracy przy tworzeniu skórki na rynek Themeforest.net

Data dodania: 17 grudnia 2014

Witam serdecznie,

Krótko o nas:
Jesteśmy młodzi (śr. 30lat) i ambitni. Nasz team składa się aktualnie z 4osób:
• Maciej – główny koordynator prac, tester, projektant UI;
• Mariusz – webdeveloper;
• Marcin – webdesigner, animator, tester, projektant UI;
• Marek – merytoryka, marketing, analiza, support.
Działamy wspólnie od prawie 2lat (W branży średnio 6-7lat). Jesteśmy dla siebie nie tylko wspólnikami, ale przede wszystkim przyjaciółmi.
Uważamy, że mamy dobry team z dużym skillem i chcemy stworzyć silną markę tworzącą wysokiej jakości skórki na themeforest.

Krótko o produkcie:
Rozbudowana skórka typu Multipurpose z wieloma autorskimi rozwiązaniami jak pół-dynamiczny blur czy narzędzie do budowania animacji typu: http://hotdot.pro/en/. Narzędzie do animacji jest już w ostatniej fazie testów.
Przykład działania blura: https://dl.dropboxusercontent.com/u/52506767/–%3D%3D%20THEMEFOREST%20marzec/smietnik/blur1.mp4
Layout shortcoda – Blog horyzontalny: https://dl.dropboxusercontent.com/u/52506767/–%3D%3D%20THEMEFOREST%20marzec/SLIDER/OG%C5%81OSZENIE/BLOG_HORIZONTAL/index.html

Kogo poszukujemy?
Poszukujemy dobrego i otwartego programisty znającego biegle WP do współpracy przy ww. skórce.
Poszukujemy osoby doświadczonej, sumiennej, chcącej się uczyć i rozwijać.

Czego oczekujemy?
Sumienności, nieszablonowości, uczciwości, dobrego skill’a, parcia na naukę i rozwój.

Co oferujemy?
Oferujemy współprace przy bardzo ciekawym projekcie w młodym, luźnym i ambitnym zespole. Początkowo będzie to współpraca w formie zleceń – docelowo przy dobrej współpracy jest możliwość nawiązania stałej współpracy w formie etatu.
Współpraca nie tylko dla freelancerów – jeśli pracujesz już na etacie i chciałbyś dorobić – napisz śmiało, rozmowa nic nie kosztuje 😉

Oferty:
W ofercie bardzo proszę o zastosowanie się do poniższych punktów:
1. Opisz proszę krótko swoje doświadczenie ogólne i z systemem WP.
2. Proszę Cię o podesłanie kilku projektów/pluginów przy których pracowałeś i jesteś w nich dumny wraz z wyjaśnieniem swoich zadań.
3. Czy pisałeś albo modyfikowałeś jakieś pluginy? Jeśli tak to jakie i w jakim stopniu?
4. Czy i jakie doświadczenie masz z Woocommerce i wdrażaniem tego pluginu do projektów?
5. Czy znane Ci są skórki z Themeforest.net? Jeśli tak to w jakim stopniu czy tylko tworzenia stron w oparciu o nie, czy też przeprowadzenia jakiś konkretniejszych modyfikacji, ulepszeń, dopisywania swoich rozwiązań?
6. Czy pracowałeś z pluginami Visual Composer i Essential Grid w badziej zaawanowanym stopniu niż użycie ich do budowy kontentu strony? Chodzi mi o ich modyfikacje, dopisywanie rozwiazań itp.?

Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!