Postawienie strony firmowej

Data dodania: 7 grudnia 2014

Szukam programisty, który postawi stronę firmową ; tj. Przygotowanie strony responsywnej (przystosowującej się także do mniejszych urządzeń mobilnych), która będzie działała na podobnej zasadzie co, strony typu landing page, tylko jest bardziej rozbudowana. Grafiki są przygotowane zarówno na wersję zwykłą, jak i mobilną (teksty również). Ważna informacja – grafiki nie są pocięte.
– pozycjonowanie
Do celowo chciałabym się nawiązać stałą współpracę / nie jest to jedno zlecenie, samych stron mamy tak na początek trzy : strona biznes clubu plus eventy, reklama ; strona producenta domów drewnianych, strona dewelopera, później strona osiedla z domami do sprzedaży/, później pozycjonowanie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!