Modyfikacja kilku stron + Wtyczki

Data dodania: 8 grudnia 2014

Witam,

Potrzebuje osoby z bardzo dobrą znajomością WP, pisania wtyczek.
Na początku chciałbym zlecić w miarę proste tematy, lecz z biegiem czasu i nabierania wzajemnego zaufania będą coraz bardziej zaawansowane.
Proszę o wiadomość z Państwa danymi kontaktowymi, w tym z numerem telefonu.
Chciałbym na początku porozmawiać i dowiedzieć się czy umieliby Państwo stworzyć wtyczkę do mieszania zdań które potem będę mógł edytować po wymieszaniu. Import zdań z pliku CSV. Jedno podstawia się jako url, inne jako deskrypszyn inne jako title. Wszystkie mieszają się w treści strony według predefiniowanego schematu.
Czy umieją Państwo zintegrować z WP płatność smsem?

Od kilku lat współpracowałem z jednym i tym samym frontendowcem, ale zaczął nawalać z terminami i zostałem zmuszony zerwać współpracę.
Szukam osoby na jego miejsce. Tematów mam sporo. Oczekuje terminowości, solidności i nie wygórowanych cen. Odwdzięczam się za to terminowymi płatnościami i kulturą współpracy.

Po rozmowie telefonicznej i odsianiu ziarna od plew prześlę dokładne materiały i wytyczne do wyceny.

Pozdrawiam,
Krzysztof
kristof.kristoferson@gmail.com

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!