Tuning szablonu

Data dodania: 28 listopada 2014

Zlecenie polega na zmodyfikowaniu istniejącej skórki WordPressa na http://zakupek.pl :

szerokość dopasowana pod rozdzielczość 1280 pikseli szerokości
drobne zmiany w header.php i footer.php
usunięcie sidebara (z wyszukiwarką, boxem Facebooka itp.) w single.php oraz zmiana wyglądu na taki a la http://yyy.pl/mj2.jpg , choć trzeba tu dodać jeszcze breadcrumbs, a także widgety na bannery (przed leadem oraz po wpisie, a przed footer.php)
dodanie paginacji w author.php
poprawienie wyglądu search.php (poszczególne wpisy nakładają się na siebie)

zmiany w index.php oraz na stronach kategorii – wygląd a la http://yyy.pl/mj.jpg , czyli kilka rzędów miniaturek z najnowszymi wpisami (plus możliwość przyklejania wpisów) oraz dynamiczna paginacja lub dynamiczne doczytywanie wpisów przy scrollowaniu w dół (ale wówczas footer musi być ciągle widoczny). Ważne też, aby mniejsze miniaturki były skalowane/rozciągane do wybranego wymiaru miniatury w nowym wyglądzie, nawet kosztem pikselozy.

Zapewne o czymś zapomniałem, współpraca długofalowa.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!