blog/serwis na WordPress 4.0

Data dodania: 18 listopada 2014

Witam,

Poszukuje wykonawcy dla planowanego serwisu-bloga.

Proszę o przyglądnięcie się serwisowi: http://szostygracz.pl/ działa on na WordPress 4.0, ma kilka zbędnych dla mnie bajerów, ale ogólnie podoba mi się i mogę go postawić jako "przykład" na serwis który sam chcę wykonać (chodzi o funkcjonalność nie o tematykę/wizualność).

Mam do dyspozycji grafika więc wszelkie materiały będę mógł dostarczyć nie obarczając tym kodera.

Podam część szczegółów, o której byłem już pytany przy wysyłaniu zapytania do kilku firm:

Wyniki, tabele, wszelkie wartości wprowadzane mają być "ręcznie" przez moduł administratora, nic nie ma być "zasysane" z zewnętrznych źródeł przez jakieś skrypty. Ma to być przede wszystkim proste.

Po prawej kolumna z najnowszymi artykułami, centralna część to wyróżnione artykuły.

Moduły społecznościowe jak zbiór powiązanych tematycznie tweetów i wtyczka facebooka mnie interesują.

Chciałbym aby była możliwość założenia konta w serwisie (także logowanie poprzez facebook). Z tego konta user miałby prawo do komentowania, udziału w niektórych działach/projektach. W
późniejszej fazie rozwoju serwisu dobrze by było żebym mógł przydzielać kontom użytkowników uprawnienia tzw. dostęp do poszczególnych części serwisu.

Serwis ma składać się głównie z artykułów/notatek pisemnych. Będą też galerie z obrazkami/memami (ale to też w formie aktualnośći-niusa) – ważną częścią jest dla mnie system komentarzy oraz wspomniana część dotycząca konta użytkownika i sterowania jego uprawnieniami.

Inna sprawa – chciałbym aby początkowo nie było docelowych miejsc na reklamy, ale żeby nie było potem trudności w wydzieleniu takiego miejsca. Chodzi o typowe miejsca na jakieś banery, formy reklamy graficznej (pod topem, po prawej i lewej stronie układu).

Zdaje sobie sprawę że to tylko część rzeczy, dużo rzeczy będę musiał jeszcze Państwu przekazać/wytłumaczyć odnośnie wykonania, najpierw jednak muszę znać kosztorys/wstępną wycenę.

Pozdrawiam,

Michał

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!