Animowany kwestionariusz online dla dzieci oparty o CMS

Data dodania: 19 listopada 2014

Witam serdecznie,
Do wykonania jest prosta strona z dwoma animowanymi kwestionariuszami: prostym i rozbudowanym, którego prezentację, opis działania, przykład filmu załączam w pliku http://arturgop.o11.pl/downloads/kwestionariusz_27.10.rar
W prezentacji są dwie wersje kwestionariusza: I z pięcioma filmikami i II z jednym filmem.
Dodatkowe uwagi prześlę zainteresowanym osobom już bezpośrednio na maila. Przewidziany czas ok 2-3 tyg. Wstępny budżet 800-1100PLN.
Proszę o wszelkie uwagi i pytania przesłać na poniższy adres e-mail lub telefonicznie (jestem dostępny od 15:00 do późnych godzin nocnych) i zawsze odbieram. Możliwy jest też kontakt poprzez Skype.

PS. Przy okazji poszukuję do stałej współpracy programisty WordPress. Tutaj nie ma prac na wczoraj, wszystko na spokojnie, ale wymagam rzetelności i odpowiedzialności. Więcej informacji przekażę w bezpośrednim kontakcie.

Pozdrawiam,
Artur Grzywacz

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!