Zlecę dobranie i konfigurację szablonu WP

Data dodania: 31 października 2014

Zlecę wszyszukanie/dobranie i konfigurację najodpowiedniejszego motywu WP do bloga o tematyce związanej ze zdrowym trybem życia.
Blog ma być prosty (stonowany), zawierać kilka stron, na każdej wpisy/zdjęcia z komentarzami. W przyszłości (obecnie nie jest w zakresie zlecenia) pewnie będzie integracja z systemami płatności elektronicznej i wyświetlanie banerów reklamowych (na stronie głównej, na podstronach, w tekście wpisu). Zależy mi na dobraniu motywu z dobrą jakością kodu, dobrze wyświetlającego kontent również na smartfonach/tabletach, szybko działającego i ułatwiającego pozycjonowanie.

Oczywiście w grę wchodzą również płatne motywy, ważne, aby spełniały ww. wymagania i nie zamykały mnie na ew. przyszłe rozbudowy (integracja z systemami płatności, wyświetlanie reklam i itp).

Dla jasności, zainstalować WP i wgrać / trochę skonfigurować darmowe skórki potrafię – więc nie o taką pomoc mi chodzi.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!