Wtyczka do WP – Typer

Data dodania: 23 października 2014

Zlecę stworzenie dużego PLUGINU do WordPressa.

Już piszę o co mi chodzi oraz na czym mi zależy

Chce stworzyć użytkownikom możliwość tworzenia własnych typów bukmacherskich , które będą automatycznie liczyły ich statystyki podanych meczów (typów) , ilość meczy trafionych, nietrafionych, sumę stawek oraz zysk/stratę. Zależy mi na tym aby każdy użytkownik pisząc post z analizą meczu (jego własną)– i podając w nim swój typ miało później zapisane to do statystyk w swoim profilu.

Następnie potrzebne są tabele (wyświetlane w panelach bocznych – sidebarach – do wyboru)

1. Wyświetlające ranking najlepszych typerów w danym miesiącu / roku / itp.
2. Tabela z typerami z największym zyskiem w danym tygodniu/miesiącu/roku
3. Tabela z typerami z najlepszymi analizami wg ocen użytkowników (ewentualnie kliknięć Lubie to)

Wynik danego meczu będzie wpisywany ręcznie, tak więc skrypt ma za zadanie jedynie liczyć wg wzorów ile typer stracił/zyskał. Nie wykluczam chęci zautomatyzowania również tego – czyli tak aby wynik był automatycznie pobierany z jakiegoś Livescore – byłoby jeszcze lepiej. Ale to już zostawiam dla potencjalnego wykonawcy.

Proszę odpowiednio wycenić mi ten plugin oraz napisać czy w przyszłości są Paśtwo stworzyć coś podobne dla skryptu forum (na dowolnym skrypcie chociaż preferuje IpBoard lub MyBB). Liczę na poważne i konkretne oferty !

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!