Wtyczka do wordpressa

Data dodania: 29 października 2014

Potrzebuję wtyczkę, która będzie mała za zadanie tworzenie turnieju w systemie pucharowym.

Zarządzający stroną tworzy turniej w systemie pucharowym:
– ustala liczbę slotów w turnieju (32,64 etc.)
– ustala czy zapis jest darmowy czy płatny

Uczestnik zapisuje się do turnieju:
podaje swój adres email
podaje swój gamertag – login w grze
wybiera z listy platformę na jakiej gra
opłaca zapis (jeśli płatny) lub zatwierdza (jeśli darmowy)

Jak to działa:
– skrypt powinien parować zapisujące się osoby czyli:
– na adres email podany podczas zapisu uczestnik otrzymuje:
A) jeśli jest zapisany jako pierwszy (1,3,5,7 etc. – zapisał się jako nieparzysty – nie ma jeszcze przeciwnika) otrzymuje w wiadomości email potwierdzenie zapisu oraz informację o konieczności czekania na przeciwnika . Jednak, jak tylko, przeciwnik (osoba parzysta) dopisuje się do turnieju, uczestnik nieparzysty, dostaje kolejny mail z gamertagiem przeciwnika oraz linkiem do podstrony opisanej niżej.
B) jeśli jest zapisany jako drugi (2,4,6,8 etc. – zapisał się jako parzysty – ma już przeciwnika) otrzymuje wiadomość email: z potwierdzeniem zapisu oraz z już gotowym z gamertagiem przeciwnika oraz linkiem do podstrony opisanej niżej.
– Dla każdej pary tworzona jest odpowiednia podstrona na stronie, zabezpieczona hasłem, (podanym w mailu) na której obaj użytkownicy mogą – pisać komentarze oraz dodać zdjęcie. Zarządzający stroną ma wgląd do takich podstron i decyduje o tym, który użytkownik przechodzi do kolejnego etapu.
– Jeśli zarządzający stroną określi uczestnika, który przechodzi do kolejnego etapu następuje znów system z wysłaniem maila z gamertagiem kolejnego przeciwnika i linkiem do nowej podstrony, i tak aż do finału.

Płatność:
– karta kredytowa i paypal – jeśli to możliwe połączenie z już gotowym rozwiązaniem. Nastawienie na użytkowników zagranicznych więc nie muszą to być systemy typu dotpay etc.

Inne:
– zabezpieczenie przeciw botom – dopóki, uczestnik nie potwierdzi kliknięciem w link, nie jest brany pod uwagę przy parowaniu. Lub też, może być po prostu CAPTCHA jeśli działałaby w sposób zadowalający.

I moje pytanie:
– Czy taki system niezostanie uznany za spam mailowy przez hosting? Czy lepszą opcją od maili byłaby rejestracja na stronie + wiadomości wewnątrz strony?

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!