Współpraca zdalna przy firmowych stronach WP

Data dodania: 14 października 2014

Witam,

Jako właściciel firmy webdeveloperskiej szukam podwykonawców, którzy będą realizować strony firmowe oparte o WP. Współpraca firma-firma lub umowa o dzieło.
Generalnie przyjmujemy zlecenia na strony firmowe oparte o WP, które nie wymagają cudacznych modułów (ogłoszeń, kont użytkowników, forów, sklepów itp…). Kupujemy zewnętrzne szaty graficzne, a następnie podpinamy je pod WP, lekko modyfikując według uwag Klientów (bez modyfikacji graficznych w Photoshopie). Do tego dodajemy sporo technicznych aspektów (wtyczki, ustawienia itp.), wypływających z know-how, żeby strona nie tylko wyglądała dobrze, ale też by była solidna pod względem technicznym.

Od podwykonawcy oczekujemy umiejętności samodzielnej realizacji zadań:
– wgranie i podstawowa konfiguracja WP (wszystkie ustawienia, CHMODy które przekazujemy, pochowanie różnych kolumn w tabelach panelu WP typu Autor),
– wdrożenie szaty (czasami wymaga to pisania HTML i CSS od zera, walidacja W3C, sidebary na widgety, odwołania do np. ustawianego w panelu WP sloganu, tytułu strony, pliku logo, pliki szablonów typu page.php, post.php, 404.php, front-page.php, index.php, header.php, footer.php, contact.php),
– wgranie i konfiguracja wtyczek według naszych wytycznych (backupowa, WP SEO, contact form 7 itp.),
– inne tego typu dostosowania (wdrożenie formularza kontaktowego, czasem jakiś custom post type itp.).

Proszę o oferty współpracy, zawierające:
– portfolio lub cv,
– informację o formie prawnej (firma lub osoba fizyczna),
– informację o umiejętnościach w zakresie WP/PHP,
– wycenę i czas realizacji strony http://livedemo00.template-help.com/wordpress_49360/ (instalacja WP i podstawowa konfiguracja, zakodowanie szaty przy założeniu, że wszystko jest w sztywnym HTMLu, a nie wywoływane funkcjami WP pobierającymi treść z bazy danych, ale CSS jest OK i nie trzeba go pisać w całości od nowa, wdrożenie podstawowych wtyczek: formularza kontaktowego, cache’ującej, seo).
– wycenę i czas realizacji strony http://livedemo00.template-help.com/wordpress_49233/ (uwagi j.w.)

Pozdrawiam,
Krzysztof Trynkiewicz

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!