Szukam specjalisty od WP z dobra znajomoscia szablonu Onetone

Data dodania: 7 października 2014

Witam,
szuka kogoś, kto zna dobrze szablon Onetone i jest w stanie przygotować prostą stronę internetową w oparciu o niego – z bardzo prosta struktura (4 pola w menu, pod kazda 1, 3, 5 i 7 opisow produktow/zastosowan) i raczej oparta o zdjecia niz text (do kazdego 2-4 zdania opisu i zdjecie. Zadnych dodatkowych funkcjonalnosci niz obecnie ma szablon

Trzeba troche podrasowac ten szablon (uspojnienie czcionek, troche ich zmniejszenie, dopasowanie ekranow do struktury strony, poprawienie SEO i podstaw – np nie wchodzi strona z www przed nazwa, przy zachowaniu responsywnosci), wypelnic go przygotowana pierwsza trescia i przygotowac krotki manual jak zarzadzac strona (znam Joomle wiec to raczej pokazanie gdzie co jest w WP niz instruktarz od zera – szukam kogos kto zna ten szablon i calosc zajmie mu max kilka godzin, a nie kogos kto bedzie sie chcial go przy okazji zauczyc).

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!