Wtyczka do maiowej subskrybcji kategorii

Data dodania: 2 września 2014

Potrzebuje wtyczki do subskrybcji kategorii a następnie wysyłki maila gdy pojawi się nowy post w danej kategorii.

Info:
– każdy użytkownik ma swoje własne preferencje (co do subskrybcji)
– przy każdej z kategorii ma zaznaczenie czy chce dostawać powiadomienia – codziennie (administrator ustala godzinę), raz w tygodniu czy raz w miesiącu (może wybrać wszystkie trzy, dwie, jedną albo żadnej – wtedy nie wysyłamy)
– zarządzanie subskrybcjami przez użytkownika jest na front-endzie – jedna ze stron będzie posiadała drzewo kategorii z checkboxami (do zaznaczenie – częstosliowści wysyłki maili) – coś jak wp_list_categories()
– administrator może wysłać wiadomość do wszystkich zarejestrowanych osób (np. wiadomość o przerwie technicznej)
– wzór maili musi być edytowalny – może być w kodzie w PHP (chodzi o ostylowanie, czy zmiane kolejności w mailu albo dopisanie nowych informacji)

Wszystkie zmienne – typu godzina, "wzór" maila itp – mogą być edytwalne w kodzie wtyczki – proszę tylko o komentarze w kodzie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!