Theme WP – poprawki

Data dodania: 9 września 2014

Dzień dobry!
Zlecenie, które mam do zaoferowania polega na udoskonaleniu wordpressowego thema.
Oto theme, o którym piszę:
http://www.kajag.com/themes/book_your_travel_wordpress/
Na czym ma polegać jego udoskonalenie?

1. Na stronie głównej (na sliderze) znajduje się wyszukiwarka. Należy poprawić jej działanie. W tej chwili działa ona tak… Zarówno "Hotel", "Tour" etc. są rodzajami wpisów. Tyle tylko, że innymi od tych podstawowych. Dodając wpis hotelowy zaznaczamy lokalizację. Można zaznaczyć tylko jedną z wcześniej utworzonych i opisanych. Wyszukiwarka opiera się tylko na tej lokalizacji. To niestety trochę za mało…
W naszym serwisie będą tylko dwa rodzaje wyszukiwarkowych postów (można uznać, że hotel i tour). Chcielibyśmy aby do tych rodzajów postów dodać możliwość wpisywania tagów (ale żeby była to inna grupa tagów niż ta z prowadzonego w serwisie bloga). W sumie w serwisie powinny funkcjonować trzy odrębne grupy tagów: dla hoteli, dla "tour", dla bloga. Wyszukiwarka powinna wyszukiwać już nie tylko po lokalizacji ale również po tych tagach.

2. Usunięcie jednego działu z wyszukiwarki (pole nr 04) zarówno w hotelach jaki i "tour" i zastąpienie go buttonem prowadzącym do:

a) W hotelach: http://www.kajag.com/themes/book_your_travel_wordpress/search-results/?what=1&term=&from=&to=&rooms=
b) W "tour": http://www.kajag.com/themes/book_your_travel_wordpress/search-results/?what=4&term=&from=&guests=

3. Wyszukiwarka znajdująca się na sidebarze w linkach zamieszczonych powyżej nie do końca działa. Opcja "Sort by" z górnej belki również. Nie działa sortowanie wg. gat i cen. Należy to poprawić. W wyszukiwarce na podstronie z wynikami wyszukiwania dla hoteli należy jeszcze dodać dział "Pościel" z elementami wyboru "z pościelą" i "bez pościeli". W związku z tym w szablonie postu dla Hoteli trzeba będzie dodać takie pola do zaznaczenia (aby wyszukiwarka mogła podzielić oferty na te z pościelą i bez).

Zależy nam żeby prace nad tym zleceniem przebiegały sprawnie. Czas ma dla nas dość duże znaczenie.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!