Złożenie i wdrożenie responsywnej strony internetowej

Data dodania: 13 kwietnia 2014

Zlecę wykonanie szablonu WordPress na podstawie dostarczonego projektu graficznego (PSD).

Specyfikacja techniczna:
1. CSS w oparciu o purecss lub bootstrap.
2. Szablon responsywny
3. Główne elementy graficzne w szablonie muszą być edytowalne z poziomu CMSa, tj. Logo, główne kolory, tło, FB like box, google plus, google analytics, webmastertools, rich snippets itp.
4. Szablon będzie korzystał z około 10 różnych typów podstron.
5. Formularz rezerwacji (prosty – dwie daty, selektor (możliwe, że powiązany z jedną z kategorii, pola danych treść – wysyłka na maila)
6. Formularz kontaktowy
7. Mapa google
8. Galeria z kategoriami
9. SEO

Dla wprawnego WordPressowca możemy dodatkowo zlecić wdrożenie projektu opartego o ten szablon w dobrze przemyślanej strukturze (4 strony w 3 językach – każdy język na osobnej instancji).

Proszę o kontakt osoby zainteresowane. W mailu zostawcie namiar na siebie, kilka linków do zrealizowanych projektów. Skontaktuję się z wybranymi osobami aby omówić szczegóły zlecenia.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!