Stworzenie indywidualnego backendu i integracja layoutu [ RWD ]

Data dodania: 24 kwietnia 2014

Cześć,
Szukamy osób do nowego zlecenia w którym najważniejszą rzeczą będzie przystosowanie backendu wordpressowego pod oczekiwania klienta i integracji go z layoutem. Całość powinna być responsywna ( trzy breakpointy – desktop,tablet,smartfon).

KONCEPCJA
Klient rebrandinguje się i trzeba zrobić nową www. Koncepcja jest taka, żeby zrobić to na WordPressie, ale dostosować mu tak cały backend żeby mógł zmienić praktycznie większość rzeczy. Zupełnie tak jak w przypadku droższych szablonów.
Dlaczego to wszystko jest dla niego ważne? Klient posiada kilka swoich podmiotów i chciałby w przyszłości móc sobie szybko postawić WordPressa na innej domenie i dostosować wygląd/content pod tamtą działalność, zachowując tym samym podobny charakter wszystkich swoich stron.
Pomyśleliśmy sobie, że sobie, że można zaoszczędzić trochę czasu i kosztów i tam gdzie się da to kupić gotowe rozwiązania i dostosować je. Resztę dopisać.
MAKIETA I WSTĘPNY OPIS FUNKCJONALNOŚCI
http://bit.ly/1mD4GXk ( mniejsza wersja 2.8 mb)
http://bit.ly/1nrgI8B ( większa wersja 5.5 mb)
To co można wykorzystać to na pewno :
– jakieś pluginy do budowania contentu typu drag&drop (visual composer) żeby mógł sobie zmieniać położenie elementów,
– slidery na urządzenia mobilne.

Czekamy na oferty na sam backend lub razem z frontendem. Ponadto intersuje nas też portfolio jeśli to możliwe i terminy wykonania zlecenia.

Zapraszam do kontaktu w razie pytań.
GG: 7700740, skype: sed.pl, Hangout: Maciej Balasiński ( Kielce )
mb@mobisense.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!