Moduł do rekomendowania / głosowania (lub rozbudowa „I Recommend This”)

Data dodania: 4 kwietnia 2014

Strona już działa. Na podstronach wyświetlamy problemy, każdy problem ma kilka proponowanych rozwiązań, które są jednocześnie stronami podrzędnymi tego problemu. Aktualnie korzysta z modułu I Recommend This https://wordpress.org/plugins/i-recommend-this/ ale na tą chwilę nie jest już dla nas wystarczający.

WYMAGANIA:
Moduł musi działać na stronie (w pętli), na której wyświetlone są strony podrzędne. Głosowanie ma odbywać się właśnie na te strony podrzędne. Aby to osiągnąć musieliśmy delikatnie przebudować moduł I Recommend This, który normalnie zliczał wszystko do nadrzędnej (tej na której adresie url ktoś dodał głos).

Moduł musi posiadać zabezpieczenie przed wielokrotnym klikaniem (po IP + po cookies + ewentualnie dodatkowo gdzieś w tabeli aktywności użytkownika wp).

UWAGI
Na stronie działa wtyczka USER PRO, która przenosi do frontendu profile użytkowników (ale nie powinna ona mieć raczej wpływu na wtyczkę rekomendującą)

SPOSÓB GŁOSOWANIA

OGÓLNIE
Nie ma tutaj ocen. Jest tylko jeden przycisk + (like, rekomenduje to).

NIEZAREJESTROWANI UżYTKOWNICY: Głosujesz niezalogowany poprzez wpisanie swojego maila i potwierdzenie klawiszem głosuj. Na maila dostajesz potwierdzenie. Potwierdzenie dodaje głos i automatycznie rejestruje Cię w portalu wp jako subskrybent- później tylko dodajesz informacje szczegółowe w profilu.

ZAREJESTROWANI ALE NIEZALOGOWANI: Po wpisaniu maila z bazy przekierowanie na stronę logowania i po zalogowaniu wraca do strony głosowania.

ZALOGOWANI: głosują poprzez kliknięcie w klawisz.

DODATKOWE FUNKCJONALNOŚCI (dla admina tylko):

+rejestruje głosy konkretnego usera i pozwala pokazać jego glosy (za jego zgoda) w publicznym podglądzie profilu (używamy modułu USER PRO)

+daje zbiorczy podgląd jako statystyki głosowania w panelu WP (opcja!)
+daje możliwość zmiany ikonki głosowania na dowolny znaczek (opcja!)
+pozwala na zmianę glosów, ale rejestruje wyniki w backupie (opcja!)
+pozwala wyciągnac wynik z konkretnego glosowania do banerku na obcej stronie (opcja!)
+pozwoli stworzyć w panelu regułę, że przy głosowaniu, na ta stronę nie można oddać głosu na druga konkretna (opcja!)
+stworzy ewentualnie możliwość dodawania głosów odejmujących plusy i dodających minusy (opcja!).

KONTAKT: piotr@matusiak.pro (adres url działającej witryny dla zainteresowanych na maila)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!