Zlecę skopiowanie istniejącej strony do WordPress’a.

Data dodania: 18 marca 2014

Moim celem jest skopiowanie prostej stony już istniejącej do WordPress’a z wszystkimi modyfikacjami jakie będą niezbędne i paroma usprawnieniami. Treści i wygląd są gotowe, w trakcie dokonamy paru modyfikacji. Wszystko musi być łatwo edytowalne i modyfikowalne, tak aby można było bardzo łatwo dodawać nowe produkty, wpisy i obrazki, tak jak jest to w podstawowym CMS WordPress’a z motywem, np. INNOVADO. Docelowa strona w 3 językach, POLSKI, ANGIELSKI, NIEMIECKI. Treści angielskie i niemieckie są gotowe, w wersji z językiem polskim na razie powinny być aktualne treści angielskie. Bardzo prosty WOOCOMMERCE jako mini sklep internetowy.

Uprzejmie proszę o wycenę ile będzie kosztowało takie proste skopiowanie strony. WordPress z motywem jest już postawiony na serwerze, a ja nie wyrobię czasowo, ażeby to wszystko poprzestawiać zatem dam zarobić. Uprzejmie proszę o uczciwe oferty na wykonanie tej pracy.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!