Wykonanie strony WWW + Baza klientów

Data dodania: 31 marca 2014

Witam,

Interesuje mnie zrobienie strony internetowej na systemie WordPress wg poniższych kryterii:

Zakładki:
1. O Firmie
Głównie informacje w postaci tekstu, rozwiązane graficzne -może slider?, ogólnie zadaniem grafiki i strony ma być wzmocnienie profesjonalizmu firmy i zachęcenie do kontaktu

2. Pracodawca
jak wyżej

3. Kandydat
jak wyżej

4. Oferty pracy
lista ofert pracy, po naciśnięciu na nazwę oferty rozwija się opis- 100% tekst
pod opisem link do adresu email na który można przesłać aplikację

5. Kontakt
-Formularz kontaktowy z tokenem tekstowym lub obrazkowym ( Imię Nazwisko, firma, email, tel, załącz plik, pole wiadomości)
Na tę chwilę bez uwidaczniania mapki google
– dane adresowe i kontaktowe firmy

6.-guzik prześlij CV online- po naciśnięciu otwierałaby się strona bardzo zbliżona do formularza kontaktowego.

W stopce strony dane kontaktowe, adres itd

Opcje Facebook, dobrze aby był mechanizm do uwidocznienia na stronie w późniejszym terminie.

Responsywność- jako opcja – prosiłbym o wycenę z tym mechanizmem i bez.

Bazy danych.

1. Kandydaci
– nadesłane ze strony CV – wprowadzenie ręcznie prze operatora do bazy. ( Baza zgodna z GIODO- dostęp poprzez hasło odrębne dla każdego pracownika, data modyfikacji wpisu z nazwą konta operatora, możliwość wyświetlenia jednego kandydata na jednym ekranie, wymuszenie zmiany hasła po 30 dniach, dwa poziomy dostępu : 1-użytkownik wprowadzanie, modyfikowanie, 2-administrator jak 1 z dodatkiem usuwania danych, nadawania dostępów użytkownikom i blokowania oraz usuwania użytkowników). Baza do zawieszenia na serwerze wirtualnym połączenie szyfrowane. Pola dla kandydatów z opcją filtracji: Imię, Nazwisko, wykształcenie, miasto, branża lub zawód, data wprowadzenia do bazy, numer kolejny, liczba złożonych ofert pracy, wynagrodzenie oczekiwane, + dwa 3 pola rezerwowe do zdefiniowania w trakcie dalszych prac–>załóżmy 15 pól.

2. Klienci
Pola : Nazwa firmy, miasto, ulica z numerem, tel/ fax do 10 numerów,osoba kontaktowa, dane do faktury, NIP, REGON, data wprowadzenia, login osoby wprowadzającej, termin płatności. Filtrowanie po polach–załóżmy także 15 pól
Pomocna byłaby opcja wystawienia faktury, zliczania obrotu w ostatnich 3 miesiącach i po roku. Admin i użytkownik poziom uprawnień podobnie jak w bazie kandydatów. Hasła indywidualne dla użytkowników.

Zlecenie ważne do 4 kwietnia 2014r. Mile widzane wystawienie FV.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!