WordPress / Behance

Data dodania: 28 marca 2014

Nazywam się Kacper Chlebowicz. Jestem grafikiem. Chciałbym zrobić rozeznanie ile będzie kosztować wykonanie pluginu pod cms wordpress który w prosty sposób będzie zaciągał zawartość z mojego portfolio w portalu behance.net. Nie musi się to dziać automatycznie, oczywiście mogę sobie wrzucać to przez panel. Jest to dla mnie bardzo ważne z tego względu iż w tym momencie muszę przygotować prezentacje w dwóch formatach.

Co do portalu behance.net, jest to platforma społecznościowa zrzeszająca twórców. W łatwy sposób udostępnia ona stworzenie portfolio. Przedmiot portfolio mozna budować na kilka sposobów, ale generalnie outcome’em jest prezentacja html. Mozna sobie zalozyc konto zeby przeklikac jak to dziala. Z tego co wiem to portal ten udostępnia swoje API. Trzeba by się w to mocniej wgryzc.

Moje portfolio www nie jest jeszcze skończone ale wystarczy zeby pokazac jak to ma działać. Chodzi o to aby w tym widoku

http://kacper.ch/portfolio/test-3/

można było zawrzeć item z portoflio behance

https://www.behance.net/gallery/Needless-Calories-PCK-Polish-Red-Cross/12150425

Fajnie by było gdyby dało sie też przenieść te dodatkowe informacje w panelu po prawej gdyż jest na to miejsce w wersji www. Myśle że jeżeli udostępnione jest API to nie powinien być to większy problem

Jako ze jestem grafikiem ważny jest dla mnie aspekt wizualny. Musi to dobrze wyglądać i dobrze działać pod względem responsywności. Zależy mi tez aby wszystkim w łatwy sposób można było zarządzać z poziomu panelu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!