WordPress Developer – praca – Katowice – Netizens | digital innovation house

Data dodania: 10 lutego 2014

Od kilku lat wykorzystujemy WordPress’a w wielu naszych projektach (również dużych) i właśnie zaistniała potrzeba poszerzenia naszego team’u. Jesteśmy interaktywnym domem produkcyjnym – www.netizens.pl.

Poszukujemy zaawansowanego i doświadczonego developera. Na stałe. Wymagamy biegłego poruszania się w obszarach custom post type, custom taxonomies, W3 Total Cache, ACF, WPML, ajax, multisite, tworzenia wtyczek, wpinania się w różne opcje Admina WP, itp. Oczywiście w związku z tym konieczna jest znajomość przede wszystkim PHP i JS (jQuery).

Dużym atutem będzie umiejętność przygotowywania bardzo wysokiej jakości warstwy frontend (CSS, RWD, SASS) i jednoczesne utrzymanie wysokiej jakości kodu HTML WordPress’a pod kątem SEO.

Ponadto w pracy wykorzystujemy SVN’a i Photoshop’a, a dla relaksu – bilard. Z tych najważniejszych spraw to już chyba wszystko.

Kwestię warunków współpracy (wynagrodzenie, typ umowy, itd) pozostawiamy do ustalenia bezpośrednio z kandydatem. Jesteśmy elastyczni, ale wymagamy pracy w naszej siedzibie w Katowicach. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i portfolio na adres:
praca@netizens.pl

Pozostaje jeszcze kwestia formalna. W CV prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!