Poprawka szablonu dla WP

Data dodania: 28 lutego 2014

Zlecę wykonanie poprawki w pewnym szablonie WordPress.
Zlecenie polega na naprawie szablonu, a dokładniej slider’a, który na najnowszych aktualizacjach WP powyżej 3.5.2 nie działa tak jak trzeba. Chodzi, aby slider i szablon poprawnie działał na najnowszym WP, czyli 3.8.1.

Sytuacja wygląda tak, że slider na WP w wersji 3.5.2 działa prawidłowo zdjęcia się rotują od 1-go tematu do 2, z 2 do 3 i z 3 do 4 i od nowa. Wszystko płynnie i prawidłowo przechodzi. Przykład prawidłowego działania (WP v.3.2.5):
http://phiphi.cba.pl/wp352/

Na najnowszych wersjach WP slider już nie działa prawidłowo. Zatrzymuje się wyświetlanie tematów i zdjęć nie ma płynnej rotacji (przechodzenia zdjęć i wy świetlanych tematów w sliderze):
http://phiphi.cba.pl/

Szukam kogoś, kto podejmie się naprawy tego szablonu i wyeliminuje błąd, aby slider w szablonie działał dalej prawidłowo na najnowszej już wersji WP.

Zależy mi, aby poprawka była prawidłowo zrobiona bez dziwnych modyfikacji. Z tego, co się orientuję zachodzi konflikt między JS WP, a tymi, które są zawarte w szablonie.

Można sobie porównać obydwie strony i zobaczyć prawidłowe działania jak i to złe.

Podaję też paczkę z szablonem, którą można sobie pobrać i przejrzeć:
http://phiphi.cba.pl/theme/gazpomag.zip

Dobrze płacę zlecenie nie jest trudne dla kogoś oblatanego w takich sprawach, ale wypłata dopiero, jeśli ktoś wykona zlecenie prawidłowo i mi udowodni np. wrzucając modyfikacje gdzieś na przykładowy WP 3.8.1 lub ten w moim linku, że działa: http://phiphi.cba.pl/
Nie chcę po prostu tracić pieniędzy na różne osoby i różne rozwiązania, bowiem inaczej lepszym rozwiązaniem byłby zakup gotowego szablonu niż zabawa z naprawą tego, który mam.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt lub pozostawienie kontaktu do siebie.
thailand82@wp.pl

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!