Plugin do wp przechowujący i wyświetlający liczby (wpłaty z dotpay)

Data dodania: 28 lutego 2014

Witam serdecznie. Potrzebuję specjalisty do wykonania wtyczki do WP. Chodzi mi o plugin przechowujący informacje na w postaci wartości liczbowych i wyświetli je na stronie w postaci licznika (załącznik 1) oraz w postaci wykresów (załącznik 2).

Funkcjonalność wtyczki od strony panelu administratora
– instalacja jak wtyczka do wordpress, tworzy się automatycznie tabela w bazie danych
– powinna występować w panelu jako osobne menu
– powinna dawać możliwość wyświetlenia/edycji/dodawania/usuwania kilku pól z wartościami liczbowymi które będą odpowiadały wpłatom. Ktoś przelewa kasę na konto a my wyświetlany ile już wpłacił
– wartość każdego pola zapisana w panelu administratora będzie wyświetlana na stronie głównej w postaci wykresu (wykres przedstawia zależność miedzy kwotą wpłat dla poszczególnego miasta) załącznik 2
– sumaryczna wartość wszystkich wpłat będzie wyświetlana jako jeden licznik na stronie głównej – załącznik 1

np. Klient wpłaca 100 zł na Katowice. Ta kwota pojawia się w wykresie pod pozycją Katowice (kwota oraz długość tej kwoty w metrach w postaci złotówek położonych jedna obok drugiej). Tak samo ktoś wpłaca na Kraków itd … te informacje są wyświetlane na tym wykresie (słupek, wartość liczbowa) a suma tych wpłat w liczniku. Jeżeli ktoś wpłaci gotówkę kasę to moderator musi mieć możliwość zmienić ręcznie wartość sumarycznej wpłaty.

Zależy mi na sprawnym wykonaniem tego pluginu, najlepiej na poniedziałek/wtorek ew czekam na propozycje na kiedy by się dało.

Czy jest możliwość by zespolić button wpłat dotpay z ta wtyczka, by od razu przekazywał formularz wpłat info ile ktoś wpłacił i od razu leci to do licznika i wykresu?

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!