zmiana motywu i podłączenie wtyczki językowej

Data dodania: 16 stycznia 2014

Mam zainstalowanego Word Pressa w 4 językach, ale nie funkcjonuje tak, jak bym sobie tego życzyła(Adres mojej strony:
http://yogastyle4life.com/
). Po wyborze języka niestety na stronie głównej i tak wyswietlają się wszystkie artykuly chronologicznie nawet, jesli nie ma tłumaczenia tego artykulu w wybranym z boxa języku. Chciałabym, aby wyświetlały się dla użytkowników np. niemieckojęzycznych tylko te artykuły, które są w wersji niemieckiej.Dotyczy do zwłaszcza slidera, na którym wyświetlają się nowości – niestety wszystkie-polskie, niemieckie, angielskie i rosyjskie. Poza tym planuję zmienić motyw z obecnego OXYGEN na jakiś bardziej kompatybilny z moimi zamierzeniami. Poniżej przykładowe propozycje szablonów, które wchodziłyby w grę. Potrzebuję kogoś kto uporządkuje ten bałagan związany z językami. Może trzeba wybrać inna wtyczkę językową – bardziej elastyczną? Po ostatniej aktualizacji word pressa wtyczka i tak się "wysypała" i nie ma aktualnej jej wersji. Dlatego też zalezy mi na czasie.
http://www.uiueux.com/theme/?theme=Bee

http://demo.scheetzdesigns.com/preview/?product=3894055

http://demo.scheetzdesigns.com/preview/?product=4639953

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!