Expert WordPress developer (work done remotely from everywhere)

Data dodania: 2 stycznia 2014

Opis wymagań:
* Wykształcenie wyższe w kierunku programowania
* Co najmniej trzyletnie doświadczenie w programowaniu PHP
* Bardzo dobre doświadczenie w tworzeniu wtyczek i motywów WordPressa
* Bardzo dobre doświadczenie w zagadnieniach związanych z wydajnością bazy danych MySQL
* Umiejętność porozumiewania się w mowie i piśmie w języku angielskim
* Chęć prowadzenia złożonych projektów w czasie których wymagane będą umiejętności analityczne i rozwój oprogramowania

Wtyczki tworzone przez OnTheGoSystems używane są obecnie na ponad 400 000 komercyjnych stron. Rekrutujemy obecnie do naszego zespołu kolejne utalentowane osoby i możemy obiecać im karierę pełną wyzwań. Oprogramowanie tworzone przez Ciebie będzie używane przez dziesiątki tysięcy użytkowników z całego świata.
Prosimy o przesłanie zgłoszeń w języku angielskim na adres: eyal@icanlocalize.com. W temacie wiadomości prosimy wpisać „Expert WordPress developer – wpzlecenia”

O nas:
OnTheGoSystems, utworzona w 2007 roku, jest firmą o zasięgu globalnym zatrudniającą pracowników z całego świata (http://www.onthegosystems.com/).
Jesteśmy dumni z autorstwa takich wtyczek jak WPML, Types, Views, CRED, Access i innych. Nasze pluginy działają na setkach tysięcy komercyjnych stron w prawdopodobnie wszystkich językach świata.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!