Powiązanie między polami formularza w WP User Frontend

Data dodania: 12 listopada 2013

W aplikacji bazującej na WordPressie mamy formularz dodawania custom postów stworzony z wykorzystaniem WP User Frontend PRO (http://wedevs.com/plugin/wp-user-frontend-pro/).
Każdy post ma przypisane państwo i miasto (custom taxonomies). Podczas dodawania posta przez usera występują przypadki dodawania nowych miast. (print screen: http://s16.postimg.org/9uy1qwgn9/screenshot_32.png)
Przy zapisie miasto dodaje się jako nowy term taxonomii zbierającej miasta.
W tej chwili istnieje już hierarchia pomiędzy państwami i miastami (musimy je ręcznie łączyć ustawiając w panelu admina), ale istnieje jeszcze potrzeba zapisu takiego połączenia automatycznie podczas dodawania nowego posta przez użytkowników oraz zamiany pola z miastami, które już w danym kraju występują na listę filtrowaną.

Zlecenie polega na stworzeniu pluginu, który to umozliwi lub zrobieniu tego w inny sposób, który zapewni, że strona nie wysypie się po pierwszej-lepszej aktualizacji.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!