Poprawek w szablonie

Data dodania: 19 listopada 2013

1.Zmiana koloru logo by nie zlewał się z tłem
2.Czasami menu strony się rozjeżdża u góry (możliwy screen)
3. Prezentacje 1 zdjęcia przy stronie z konkretnym samochodem pasowałoby poprawić, po 1-zdjęcie to górne musi być sporo większe, teraz jest tak jakby miniaturka, po 2gie dobrze jakby po kliknięciu dla każdego zdjęcia ten sam rozmiar dawało bo obecnie dla jednego zdjęcia ładuje się normalny rozmiar a np przy granatowym focusie duży rozmiar.
4.Czy jest możliwość aby formatka dla tego wstępnego opisu samochodu czyli rocznik, model, przebieg itd była większa i może pogrubiona?(tak żeby nie zlewało się tak jak teraz) czy za każdym razem mam ręcznie ustawiać wielkość?
5.Pod komentarzami to trzeba usunąć z szablonu "Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>"
6.W zakładce "Moto blog" czy jest możliwość aby tekst oplatał z prawej strony obrazek, a nie tak jak teraz że obrazek a pod spodem dopiero treść wpisu.
7. W dolnym Topie włączyć również mapkę googla ustawioną na miejscowość Legionowo
8. Do spolszczenia reszta słówek takie jak Filter, See more itd. Te filtry można dowolnie modyfikować, czyli dodawać nowe lub wyłączyć w ogóle?
9.Po kliknięciu w Oferta firmy wyskakuje krzak
10. Zmiana koloru widżetu gg i wstawienie go również do działu kontakt (po prostu inny kod trzeba wstawić widżetu z kolorystyką komponującą się ze stroną)
11. Jak nie jest się zalogowanym to przy próbie dodania komentarza linijka do wpisania captchy jest "za długa" i rozwala ramkę komentarza.
W zasadzie to tyle, chyba że jeszcze coś drobnego wyjdzie w trakcie użytkowania.
Strona witryny to akuq[kropka]pl
Proszę o wpisywanie kosztów poprawek, proszę również o udział tylko osoby odpowiedzialne i poważne co to nie tylko obiecują że wykonają prace, ale ją wykonają szybko i rzetelnie, przez wcześniejszych pseudo poważnych webdeveloperów straciłem 2 mies, porrywali się, zapał krótki a potem cisza-zero odpowiedzi na maile, czekanie po tydzień na odpisanie w końcu całkowita cisza itd, tacy ludzie nie powinni wykonywać żadnych zleceń bo takie podejście do klienta jest co najmniej niepoważne, powstrzymam się tu o personalne wskazania bo Ci co ich dotyczy z pewnością przeczytają bo tutaj brali udział w zleceniu.
Zapraszam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!