Naprawy konfiguracji wtyczek na dwóch stronach WordPress

Data dodania: 5 października 2013

Witam.
Potrzębuje specjalisty od PHP/MYSQL do naprawy/rekonfiugracji wtyczek w jednej z instalacji WordPress. Przedmiotem zlecenia jest potrzeba przeanalizowania i naprawienia działania 3 wtyczek, które powinny ze sobą współpracować. Są to wtyczki: Download Monitor, Contact Form 7, oraz E-mail Before Download. Po wielu próbach oraz nieudanym kontakcie z twórcą ostatniej wtyczki, poszukuje specjalisty który przywróciłby pełną sprawność tej konfiguracji. Problem który występuje w działaniu to zawieszenie się operacji wysyłki e-mail oraz brak reakcji ze strony serwera. Wtyczki po wypełnieniu formularza, powinny wysłać na adres e-mail podany w formularzu, linki do plików, które są udostępniane użytkownikowi. Niestety nic się takiego nie dzieje. Możliwe, iż jest to problem serwera. Jeśli ktoś jest zaintersowany tym zleceniem, proszę o kontakt na kontakt@sasdesign.pl.

Pozdrawiam
Kacper Jasiorski
Sas Design

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!