Zlece napisanie programu opartego na API firm bukmacherskich Pinnaclesports oraz Betfair

Data dodania: 28 sierpnia 2013

Projekt sklada sie z 2 czesci. Pierwsza na podstawie API http://www.pinnaclesports.com/apimanual. Tutaj bot na podstawie podanych parametrow wyszukuje w ofercie tego bukmachera przykladowego zdarzenia ktore tym parametrom odpowiadaja a nastepnie w czesci drugiej projektu, w API http://bdp.betfair.com/ po odnalezieniu tego samego zdarzenia (oferty obu firm sie pokrywają) loguje sie i inwestuje odpowiednia stawke na to zdarzenie a nastepnie po jakims czasie na tym samym zdarzeniu dokonuje jeszcze jednej modyfikacji. Calosc przedsiewziecia jest w pelni legalna poniewaz API sa darmowe i ogolnodostepne a zleceniodawca jest osoba spoza Polski gdzie udzial w zakladach jest dozwolony.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!