wykonanie strony www opartej o wordpress

Data dodania: 1 sierpnia 2013

Zlecę kompleksową budowe strony www opartą o wordpress.Budowa od A do Z . Plus stworzenie LOGO. Strona powinna być prosta i przejrzysta.Strona ma być poświęcona organizowaniu spływów kajakowych oraz paint ball i imprezy integracyjne( takie biuro turystyki aktywnej) 90% to spływy.coś na wzór www.szot.pl , www.akajak.pl.Powinna zawierać formularz rezerwacji,mapki google,SEO,social media facebook,youtube, galerie zdjęć,aplikacja mobilna(nie koniecznie ale lepiej aby była) abym sam zarządzał,zmieniał i aktualizował całą strone,Strona powinna być zoptymalizowana pod kątem pozycjonywania.Posiadam już domenę kajaki-suwalszczyzna.pl serwer narazie brak. LOGO tak jak nazwa domeny.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!